DiRT Rally 2.0

37.00

Bez DPH: 30.83 €

Dostupnosť:
Skladom
Typ produktu:
PS4
Výrobca:
Codemasters

Zatiaľ nehodnotené

Popis

DiRT Rally 2.0


Dátum vydania: 26.2 2019 Vývojár: Codemasters Žáner: závodná
Doporučený vek: od 3 rokov Vydavateľ: Codemasters Lokalizácia: angličtina

Dirt Rally 2.0 Vás vyzýva vybrať si svoju cestu cez tie najikonickejšie trate z celého sveta, v tých najvýkonnejších terénnych vozidlách.
Budete sa spoliehať na Vaše inštinkty v tej najpôsobivejšej a na zážitky z terénu zameranej rely hry. Hra prináša nový autentický model jazdenia, kde cítite realistický model brzdenia, opotrebovanie pneumatík, alebo terénu. Vyskúšajte svoje auto v off-road terénoch na Novom Zélande, Argentíne, Španielsku, Poľsku, Austrálii, a USA. Spoločnosť Vám budú robiť len spolujazdec a Váš inštinkt.

Rozvíjajte svoj tím a autá, plánujte stratégie a pokračujte vo svojej kariéry naprieč celým svetom. Následne si môžete otestovať svoje schopnosti v konkurenčnom online prostredí.

Viac ako 50 z najsilnejších off-roadových rely áut vrátane 1995 Subaru Impreza, VW Polo GTI R5, Nissan Datsun 240z, Audi Quattro S1 E2 AudiS1 EKS RX quattro.

6 skutočných lokácii. Jazdite v Novom Zélande, Argentíne, Španielsku, Poľsku, Austrálii a USA.

Vylepšené ovládanie vozidla a fyzika prinášajú najrealistickejší pocit z ovládania vozidla. Budete cítiť každú nerovnosť terénu, druh pneumatík, brzdy a iné.

Oficiálny FIA World Rallycross Championship. Jazdite v Barcelone, Montalegre, Mettet, Lohéac Bretagne, Trois - Rivieres, Hell, Holjes a v Silverstone.

Hra prináša bohaté možnosti tuningu. Vylepšujte si svoje vozidlo. Prispôsobte si ho pre svoj štýl jazdy a pre daný povrch trate. Zmiernite opotrebenie a vyberte si vlastné diely vo Vašom vozidle tak, aby ste prekonali každú výzvu.

Pretekajte spolu s online komunitou, ktorá prináša denné, týždenné a mesačné výzvy. Vaše výsledky uvidíte v celosvetovej tabuľke. Staňte sa tak rely jednotkou.


Hodnotenia (0)

EsteLacnejsie.sk

Internetový obchod EsteLacnejsie.sk funguje od jesene 2010. Od tej doby sa vybavilo viac ako 25000 objednávok a obslúžilo vyše 7500 zákazníkov. EsteLacnejsie.sk vzniklo s cieľom ponúknuť najlepšie ceny a byť tu pre zákazníka ako pred, tak aj po kúpe produktu. Kúpou tovaru sa náš záujem o zákazníka nekončí, práve naopak, iba začína! Pretože iba spokojný zákazník sa vráti a opäť nakúpi u nás.

Kontakty

Mobil:
0915 827 068
Email:
objednavky@estelacnejsie.sk
Skype:
estelacnejsie

Twitter

    Facebook