Desperados 3

59.50

Bez DPH: 49.58 €

Dostupnosť:
Predobjednávka
Typ produktu:
PS4
Výrobca:
THQ

Zatiaľ nehodnotené

Popis

Desperados 3


Dátum vydania:  2019 Vývojár: THQ
Doporučený vek:  od 12 rokov Vydavateľ: THQ
Žáner:  strategická Multiplayer:  
Lokalizácia:  angličtina    

Predobjednajte si Desperados 3 pre PS4 už dnes z EšteLacnejšie za najnižšiu cenu. Ak sa cena hry zníži do jej vydania, budeme vám účtovať nižšiu cenu. Objednaním si hry u nás máte istotu, že ju kúpite najlacnejšie spomedzi všetkých domácich predajcov!


Divoký západ. Miesto kde zákon tvoria tí, ktorí majú v rukách zbrane a je presadzovaní ich prisluhovačmi. Miesto kde smrť nie je cudzincom a hrobári majú neustále nadčas…

Desperados 3 je strategická hra odohrávajúca sa v reálnom čase, ktorá umožňuje hráčom ovládať skupinu štvancov vedených obľúbencom Johnom Cooperom, ktorý loví svojich nepriateľov.

Hra sa inšpiruje prvou hrou zo série, Desperados: Wanted Dead or Alive, Desperados 3 umožňuje hráčom pristupovať ku každej misii so širokou škálou možností a ciest. Vaša skupina bude vždy v nevýhode a musíte rozumne využiť prostredie a unikátne schopnosti každej postavy.

Ovládate chatrnú skupinu, z ktorej sa rýchlo stáva vysoko funkčná skupina nepravdepodobných hrdinov a hrdiniek. Veľmi rozdielne silné osobnosti majú na úvod problém spolupracovať ale nakoniec spájajú svoje sily a postavia sa na prvý pohľad lepším súperom. Skupina je lovená neúnavnými banditmi a skorumpovanými strážcami zákona.

Na epickej výprave naprieč USA a Mexikom 70. rokov 18. storočia sa váš tím postaví veľmi nepravdepodobným šanciam a musí prekabátiť oveľa väčšie gangy. Na ich misi vystopovať nepriateľa, zatiaľ čo prekazia plány neúnavnému korporátnemu magnátovi, musí 5 rôznorodých postáv využívať škálu schopností pre infiltráciu, špionáž, sabotáž, vyhýbanie, kradnutie, únosy, úskoky, vraždy, výbuchy… až po poslednú možnosť: prestrelku. Spájajte vašich špecialistov pre prekonanie výziev mnohými spôsobmi. Rozumne si naplánujte ťahy a perfektne ich vykonajte v reálnom čase pre zakrádanie sa poza chrbát nepriateľov.

 

Ovládajte 5 odpadlíkov a využite ich smrteľné schopnosti pre nenápadné zúženie radov neprieateľov.

Každú misiu môžete vyriešiť širokou škálou rôznych možností a ciest.

Zbavte sa zdanlivo beznádejne veľkých nepriateľských radov opatrným planovaním a perfektne načasovaným prevedením.

Prežite slávu Divokého západu vo forme pohraničných miest, púštnych kaňonov, Mississippských močiarov, rozsiahlych moderných miest a mnohého ďalšieho.

Porazte nepriateľom výberom smrteľných alebo nenápadných možností a tiež môžete ďalej upravovať náročnosť hry.Hodnotenia (0)

EsteLacnejsie.sk

Internetový obchod EsteLacnejsie.sk funguje od jesene 2010. Od tej doby sa vybavilo viac ako 25000 objednávok a obslúžilo vyše 7500 zákazníkov. EsteLacnejsie.sk vzniklo s cieľom ponúknuť najlepšie ceny a byť tu pre zákazníka ako pred, tak aj po kúpe produktu. Kúpou tovaru sa náš záujem o zákazníka nekončí, práve naopak, iba začína! Pretože iba spokojný zákazník sa vráti a opäť nakúpi u nás.

Kontakty

Mobil:
0915 827 068
Email:
objednavky@estelacnejsie.sk
Skype:
estelacnejsie

Twitter

    Facebook