Dead Rising 4

49.50

Bez DPH: 41.25 €

Dostupnosť:
Predobjednávka
Typ produktu:
PS4
Výrobca:
Capcom

Zatiaľ nehodnotené

Popis

Dead Rising 4 (PS4)


Dátum vydania: október 2017 Vývojár: Capcom
Doporučený vek: od 18 rokov Vydavateľ: Capcom
Žáner: akčná Multiplayer: áno
Lokalizácia: angličtina    

Už štvrtý diel tejto zombie vyvražďovačky prichádza s hrdinom z prvého dielu - Frankom Westom, ktorý bude mať plné ruky práce, a jeho arzenál zbraní spolu s ním. Dead Rising 4 prinesie všetko čo nás bavilo na predošlých dieloch.

 

Otvorené prostredie, množstvo akcie, perfektné grafické spracovanie a predovšetkým tvorba zbraní - kde budete môcť skombinovať niekoľko zdanlivo nesúvisiacich predmetov a vyrobiť tak improvizovaný plameňomet či triceratopsa strieľajúceho rakety.

 

Dead rising jednoducho prinesie všetko čo od poriadnej zombie mlátičky očakávate a keďže poprvýkrát budete môcť jazdiť na vozidlách určite sa bude jednať o poriadne šialenú dávku zábavy.

 


Hodnotenia (0)

EsteLacnejsie.sk

Internetový obchod EsteLacnejsie.sk funguje od jesene 2010. Od tej doby sa vybavilo viac ako 25000 objednávok a obslúžilo vyše 7500 zákazníkov. EsteLacnejsie.sk vzniklo s cieľom ponúknuť najlepšie ceny a byť tu pre zákazníka ako pred, tak aj po kúpe produktu. Kúpou tovaru sa náš záujem o zákazníka nekončí, práve naopak, iba začína! Pretože iba spokojný zákazník sa vráti a opäť nakúpi u nás.

Kontakty

Mobil:
0915 827 068
Email:
objednavky@estelacnejsie.sk
Skype:
estelacnejsie

Twitter

    Facebook