Dark Souls Remastered

31.00

Bez DPH: 25.83 €

Dostupnosť:
Skladom
Typ produktu:
PS4
Výrobca:
Namco Bandai

Zatiaľ nehodnotené

Popis

Dark Souls Remastered


Dátum vydania: 25. máj 2018 Vývojár: From Software Žáner: RPG
Doporučený vek: od 18 rokov Vydavateľ: Namco Bandai Lokalizácia: angličtina

Znova si užite jednu z najpodstatnejších hier, ktorá definuje samotný žáner akčných RPG. Krásne remastrovaná hra vás navráti do Lordanu v omračujúcich detailoch. Táto edícia obsahuje základnú hru a DLC Artorias of the Abyss.

Dark Souls je RPG hra zasadená do fantasy sveta plného mágie, monštier a stratených duší. Hra je od rovnakých tvorcov ako Demon's Souls a podľa jej tvorcu Hidetaka Miyazakiho nebude Demon's Souls siahať ani po kolená Dark Souls. Hra má byť extrémne ťažká a je zameraná na špeciálnu skupinu ľudí, ktorí radi tieto výzvy prijímajú. Budete nútení bojovať a to ako fyzicky tak aj mentálne, budete postavení pred rozhodnutie pomocť, či zradiť, všetko na úkor postupu alebo kompletnej porážky. Extrém je tu, získajte všetko potrebné!


Hodnotenia (0)

Označenia:

EsteLacnejsie.sk

Internetový obchod EsteLacnejsie.sk funguje od jesene 2010. Od tej doby sa vybavilo viac ako 25000 objednávok a obslúžilo vyše 7500 zákazníkov. EsteLacnejsie.sk vzniklo s cieľom ponúknuť najlepšie ceny a byť tu pre zákazníka ako pred, tak aj po kúpe produktu. Kúpou tovaru sa náš záujem o zákazníka nekončí, práve naopak, iba začína! Pretože iba spokojný zákazník sa vráti a opäť nakúpi u nás.

Kontakty

Mobil:
0915 827 068
Email:
objednavky@estelacnejsie.sk
Skype:
estelacnejsie

Twitter

    Facebook