Call of Duty: WWII

49.50

Bez DPH: 41.25 €

Dostupnosť:
Skladom
Typ produktu:
PS4
Výrobca:
Activision

Zatiaľ nehodnotené

Popis

Call of Duty: WWII


Dátum vydania: 3. november 2017 Vývojár: Sledgehammer Games Žáner: FPS
Doporučený vek: od 18 rokov Vydavateľ: Activision Lokalizácia: angličtina
Multiplayer: áno Kooperácia: áno Splitscreen: áno
PlayStation Move: nie 3D podpora: nie Online Pass:  

Call of Duty sa vracia ku svojim koreňom v novej časti Call of Duty: WWII - dychberúci zážitok, ktorý opätovne definuje druhú svetovú vojnu pre novú generáciu hier. Vyloďte sa v Normandii na Deň D a pripravte sa na boj v celej Európe prostredníctvom kultových miest v najpamätnejšej a najkrvavejšej vojny v histórii ľudstva. Zažite klasicjé Call of Duty, kamarátske puto a nekompromisnú povahu vojny proti globálnej sile, ktorá vrhá svet do tyranie.

 
Call of Duty: WWII vytvára definitívny zážitok novej generácie druhej svetovej vojny v troch rôznych režimoch hry: Kampaň, Multiplayer a Kooperatívny režim.
Úžasné filmové spracovanie kampane prevádza hráčov do európskeho divadla, keď sa zapájajú do úplne nového príbehu Call of Duty, ktorý bol postavený v kultových bojoch 2. svetovej vojny.
Multiplayer naznačuje návrat k originálnnemu režimu hry Call of Duty.
Autentické zbrane a tradičná akcia "bež-a-strieľaj" vás ponorí do obrovského množstva oblastí s tematikou 2. svetovej vojny.
Kooperatívny mód spúšťa nový a originálny príbeh v samostatnom hernom zážitku plnom nečakaných, adrenalínom nasiaknutých momentov.

 


Hodnotenia (0)

EsteLacnejsie.sk

Internetový obchod EsteLacnejsie.sk funguje od jesene 2010. Od tej doby sa vybavilo viac ako 25000 objednávok a obslúžilo vyše 7500 zákazníkov. EsteLacnejsie.sk vzniklo s cieľom ponúknuť najlepšie ceny a byť tu pre zákazníka ako pred, tak aj po kúpe produktu. Kúpou tovaru sa náš záujem o zákazníka nekončí, práve naopak, iba začína! Pretože iba spokojný zákazník sa vráti a opäť nakúpi u nás.

Kontakty

Mobil:
0915 827 068
Email:
objednavky@estelacnejsie.sk
Skype:
estelacnejsie

Twitter

    Facebook