Burnout Paradise Remastered

19.50

Bez DPH: 16.25 €

Dostupnosť:
Skladom
Typ produktu:
PS4
Výrobca:
Electronic Arts

Zatiaľ nehodnotené

Popis

Burnout Paradise Remastered


Dátum vydania: 16. marec 2018 Vývojár: Criterion Games Žáner: závodná
Doporučený vek: od 7 rokov Vydavateľ: Electronic Arts Lokalizácia: angličtina
Multiplayer: áno Kooperácia: áno Splitscreen: nie

Vitajte späť v Paradise City! Jazdite na hektických cestách v centre mesta až po divoké horské cesty. Vychutnajte si vysoko oktánové kaskadérske kúsky ! Burnout Paradise Remastered vám poskytne ultimátne jazdecké ihrisko pre vás a vašich priateľov online. Tento remaster obsahuje všetky DLC z Year of the Paradise vrátane aktualizácie Big Surf Island, starostlivo vytvorené a pripravené k ničeniu v 4K na PlayStation 4 Pro a Xbox One X.

Burnout Remaster prináša kompletnú originálnu hru a všetok dodatočný obsah na stiahnutie, ktorý sa kedy vydal, s množstvom technických vylepšení vrátane textúr s vysokým rozlíšením a mnoho ďalšieho. Hrajte v natívnom rozlíšení 1080p na konzolách PlayStation 4 a Xbox One a na ohromujúcich 4K pri 60fps na PlayStation 4 Pro a Xbox One X.

Veľkolepé a drsné búračky a bezkonkurenčný pocit z obrovskej rýchlosti boli vždy hlavnými ťahákmi hier zo série Burnout. Burnout Paradise však ide ešte ďalej. Má zbrusu nový dizajn, ktorý hráčom umožňuje ešte dokonalejšie a intenzívnejšie prežitie ich vodičských snov.

  • Skutočne voľný a otvorený svet - celé mesto Paradise City je hneď od začiatku prístupné v celej svojej kráse a zájsť v ňom kamkoľvek nie je najmenší problém. Vychutnajte si jazdu v otvorenom svete v štýle Burnoutu, kde akcia začína a končí len na základe vašeho rozhodnutia.
  • Skupinové online závody EasyDrive - v zozname priateľov EasyDrive uvidíte, kto z nich je práve na PlayStation Network sieti, aby ste sa s nimi mohli okamžite spojiť bez nutnosti čakať alebo opustiť hru. Burnout Paradise predstavuje revolúciu v spôsobe, akým hráči môžu naskakovať do hry a zase ju opustiť. Všetko je veľmi jednoduché a nesmierne rýchle.
  • Individuálne súťaže - po zastavení na najbližších semaforoch si vyberte závod typu Race, Marked Man, Road Rage alebo Stunt a na zelenú to rozbehnite! Akcia nie je vyžadovaná, záleží len a len na hráčovi, kedy ju chce odštartovať a dokonca i skončiť.

Hodnotenia (0)

EsteLacnejsie.sk

Internetový obchod EsteLacnejsie.sk funguje od jesene 2010. Od tej doby sa vybavilo viac ako 25000 objednávok a obslúžilo vyše 7500 zákazníkov. EsteLacnejsie.sk vzniklo s cieľom ponúknuť najlepšie ceny a byť tu pre zákazníka ako pred, tak aj po kúpe produktu. Kúpou tovaru sa náš záujem o zákazníka nekončí, práve naopak, iba začína! Pretože iba spokojný zákazník sa vráti a opäť nakúpi u nás.

Kontakty

Mobil:
0915 827 068
Email:
objednavky@estelacnejsie.sk
Skype:
estelacnejsie

Twitter

    Facebook