Battlefield 4

8.50

Bez DPH: 7.08 €

Dostupnosť:
Skladom
Typ produktu:
X360
Výrobca:
Electronic Arts

Zatiaľ nehodnotené

Popis

Battlefield 4


Dátum vydania: 31. október 2013 Vývojár: DICE Žáner: akčná
Doporučený vek: od 18 rokov Vydavateľ: Electronic Arts Lokalizácia: angličtina
Multiplayer: áno Kooperácia: ? Splitscreen: ?

Battlefield 4 je akčným hitom svojho žánru, v ktorom určuje hlavné trendy. Len v Battlefielde hráči zažijú chvíle, kedy sa prakticky stierajú rozdiely medzi hrou a pocitom skutočnej radosti z úspechu. Hra beží na báze vysoko výkonného herného enginu Frostbite 3 budúcej generácie. Battlefield 4 vďaka tomu ponúka úplne jedinečný realistický a dramatický priebeh akcie.

Len v Battlefielde môžete demolovať budovy, v ktorých sa kryje nepriateľ. Len v Battlefielde budete veliť útoku zo paluby delového člna. Battlefield dáva hráčovi slobodu v rozhodovaní, akým spôsobom chce dosiahnuť lepšie výsledky, a pri hľadaní cesty k víťazstvu testuje jeho schopnosti na maximum. Okrem typicky prepracovaného multiplayeru obsahuje Battlefield 4 napínavý príbeh sledujúci osudy hlavnej postavy. Jeho dej sa začína odvíjať od evakuácie amerických VIP z čínskeho Šanghaja, po ktorej sa hráčov oddiel musí prebiť do bezpečia. Battlefield 4 nemá konkurenciu. Poddajte sa úžasne chaotickej atmosfére všade zúriaceho vojnového konfliktu, ktorú nájdete len v Battlefielde.

  • Battlefield 4 beží na báze vyspelej technológie vlastného herného enginu štúdia DICE s názvom Frostbite 3. Vďaka jeho výkonu môže Battlefield 4 ponúknuť hráčom pohľad do budúcnosti interaktívnej zábavy - zábavy, v ktorej hrajú stále väčšiu úlohu ľudský prvok, dramatickosť a doteraz nevídaný realizmus.
  • Hráči sa naučia spolupracovať ako v režime kampane, tak aj v multiplayeri. Dostanú možnosť vydávať rozkazy svojej čate a porovnávať úspechy v oboch herných variantoch.
  • V prostredí skvele spracovaných lokalít, pri ktorých tvorbe boli použité jedny z najlepších výtvarných a zvukárskych dizajnérskych postupov v rámci žánru moderných strieľačiek, sa bude odvíjať nielen dobrodružný príbeh, ale tiež prebiehať súťaženie medzi hráčmi.

Hodnotenia (0)

Označenia:

EsteLacnejsie.sk

Internetový obchod EsteLacnejsie.sk funguje od jesene 2010. Od tej doby sa vybavilo viac ako 25000 objednávok a obslúžilo vyše 7500 zákazníkov. EsteLacnejsie.sk vzniklo s cieľom ponúknuť najlepšie ceny a byť tu pre zákazníka ako pred, tak aj po kúpe produktu. Kúpou tovaru sa náš záujem o zákazníka nekončí, práve naopak, iba začína! Pretože iba spokojný zákazník sa vráti a opäť nakúpi u nás.

Kontakty

Mobil:
0915 827 068
Email:
objednavky@estelacnejsie.sk
Skype:
estelacnejsie

Twitter

    Facebook