Battleborn

5.50

Bez DPH: 4.58 €

Dostupnosť:
Skladom
Typ produktu:
PS4
Výrobca:
2K Games

Zatiaľ nehodnotené

Popis

Battleborn


Dátum vydania: 3. máj 2016 Vývojár: Gearbox Software Žáner: akčná
Doporučený vek: od 16 rokov Vydavateľ: 2K Games Lokalizácia: angličtina
Multiplayer: áno Kooperácia:   Splitscreen:  

Edícia obsahuje navyše bonus DLC balíček Firstborn.

Hra vyžaduje internetové pripojenie.

Staňte sa členom partie tých najmocnejších bojovníkov – Battleborn.

Vžite sa do úlohy jedného z 25 rozmanitých hrdinov. Každý vám ponúkne jedinečnú osobnosť, unikátne zbrane a výnimočné schopnosti. Zachráňte svet, ktorý sa zmieta na pokraji skazy. Zničte svojich protivníkov a nedajte šancu žiadnemu nepriateľovi. V príbehovej línii Battlebornu hráte sami alebo v kooperácii s partiou až piatich kamarátov. Nič vás nezväzuje a môžete si vybrať, ktoré misie budete hrať ako ďalšie. Zrychlený systém zbierania skúseností vám umožní poskočiť z 1 úrovne na 10 v rámci jednej misie alebo multiplayerovej hry a tak nikdy nemusíte byť pozadu. Hrajte s až desiatimi priateľmi v troch multiplayer módoch.

V hre nemôže chýbať multiplayer, ktorý ponúka tímové boje 5 vs. 5 hráčov v niekoľkých herných režimoch:
Incursion: hráči bránia svoju základňu pred nepriateľskými počítačom riadenými postavami a sami podporujú svojich počítačom riadených bojovníkov v snahe obsadiť základňu súpera.
Devastation: rýchla akcia hrdinov proti sebe, v ktorej ide o obsadenie a udržanie kľúčových bodov na mape.
Meltdown: hráči sa snažia ochrániť svojich pomocníkov, ktorí kráčajú do anihilačnej komory v strede mapy. Tímy získavajú body za každého pomocníka, ktorý svoju púť dokončí. Víťazí tím s vyšším dosiahnutým skóre.

 


Hodnotenia (0)

Označenia:

EsteLacnejsie.sk

Internetový obchod EsteLacnejsie.sk funguje od jesene 2010. Od tej doby sa vybavilo viac ako 25000 objednávok a obslúžilo vyše 7500 zákazníkov. EsteLacnejsie.sk vzniklo s cieľom ponúknuť najlepšie ceny a byť tu pre zákazníka ako pred, tak aj po kúpe produktu. Kúpou tovaru sa náš záujem o zákazníka nekončí, práve naopak, iba začína! Pretože iba spokojný zákazník sa vráti a opäť nakúpi u nás.

Kontakty

Mobil:
0915 827 068
Email:
objednavky@estelacnejsie.sk
Skype:
estelacnejsie

Twitter

    Facebook