A Way Out

28.50

Bez DPH: 23.75 €

Dostupnosť:
Predobjednávka
Typ produktu:
PS4
Výrobca:
Electronic Arts

Zatiaľ nehodnotené

Popis

A Way Out


Dátum vydania:  23. marec 2018 Vývojár: Hazelight
Doporučený vek:  od 7 rokov Vydavateľ: EA
Žáner:  akčná/dobrodružná Multiplayer: áno
Lokalizácia:  angličtina    

Predobjednajte si A Way Out pre PS4 už dnes z EšteLacnejšie za najnižšiu cenu. Ak sa cena hry zníži do jej vydania, budeme vám účtovať nižšiu cenu. Objednaním si hry u nás máte istotu, že ju kúpite najlacnejšie spomedzi všetkých domácich predajcov!

 
A Way Out je hra od nového štúdia Hazelight, ktorého členovia predtým pracovali na vynikajúcej adventúre Brothers: A Tale of Two Sons. Tentokrát sa ujmeme role dvoch trestancov, ktorí sa spoznávajú v prísne stráženom väzení a budú musieť spojiť svoje sily, pokiaľ sa chcú dostať dostať von. Hra má byť kooperatívnym zážitkom pre dvoch hráčov v režime split screen, kde jeden hráč bude ovládať Lea a druhý Vincenta. Cesta na slobodu nebude vôbec jednoduchá, takže sa môžeš tešiť na automobilové naháňačky, stealth pasáže, pästné súboje, prestrelky a ešte množstvo ďalšieho. Túto unikátnu hru si rozhodne nemôžeš nechať ujsť!
 

Hodnotenia (0)

EsteLacnejsie.sk

Internetový obchod EsteLacnejsie.sk funguje od jesene 2010. Od tej doby sa vybavilo viac ako 25000 objednávok a obslúžilo vyše 7500 zákazníkov. EsteLacnejsie.sk vzniklo s cieľom ponúknuť najlepšie ceny a byť tu pre zákazníka ako pred, tak aj po kúpe produktu. Kúpou tovaru sa náš záujem o zákazníka nekončí, práve naopak, iba začína! Pretože iba spokojný zákazník sa vráti a opäť nakúpi u nás.

Kontakty

Mobil:
0915 827 068
Email:
objednavky@estelacnejsie.sk
Skype:
estelacnejsie

Twitter

    Facebook